امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42933
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سید علی‌اکبر طاهایی صبح امروز در جلسه کارگروه میراث فرهنگی و گردشگری ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سید علی‌اکبر طاهایی صبح امروز در جلسه کارگروه میراث فرهنگی و گردشگری در سالن شماره یک استانداری مازندران، اظهار داشت: عده‌ای به اسم سرمایه‌گذار در طرح‌های گردشگری وارد شدند اما به سرمایه‌بردار تبدیل شدند.

وی ادامه داد: به همین دلیل، قوانین منابع طبیعی به اجاره زمین تاکید دارد و قانون جدید، انتقال سند اراضی به سرمایه‌گذار را منتفی کرده است.

طاهایی با اشاره به اینکه عده‌ای به اسم سرمایه‌گذار از منابع طبیعی زمین دریافت و بعد از ثبت سند، نسبت به تفکیک اراضی و ویلاسازی اقدام می‌کردند، گفت: با توجه به این مسائل، قانون دیگر اجازه انتقال سند زمین به سرمایه‌گذار را نمی‌دهد.

وی با بیان اینکه هتل سماموس، کم بلا سر استان نیاورد، تصریح کرد: به نام هتل هفت ستاره وارد شدند اما هتل صفر ستاره هم نصیب استان نشد.

استاندار مازندران بر ورود صادقانه سرمایه‌گذار به این حوزه، تاکید کرد.

وی همچنین با گلایه از حضور نیافتن مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران در این کارگروه، گفت: در جلسه‌ای که مربوط به یک اداره کل است، مدیرکل باید انضباط بیشتری داشته باشد.

به گزارش فارس، مدیرکل گردشگری مازندران بعد از 30 دقیقه تاخیر در این نشست حاضر شد.
انتهای پیام/86007/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها