امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42946
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 88
یک منبع آگاه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و مقاومت فارس(باشگاه توانا) اظهار داشت: حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی شهیدی محلاتی ...

یک منبع آگاه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و مقاومت فارس(باشگاه توانا) اظهار داشت: حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی شهیدی محلاتی که مسئول کمیته روحانیون ستاد انتخاباتی دکتر روحانی و مشاور وی در امور روحانیت است، به عنوان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران انتخاب شده است.

وی ادامه داد: در پی این تغییر و تحولات در بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت‌الاسلام شهیدی محلاتی نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران را هم بر عهده خواهد داشت؛ پیش از این حجت‌الاسلام رحیمیان نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید بود.

حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی شهیدی‌محلاتی نماینده مردم محلات در سومین دوره مجلس شورای اسلامی و همکار دکتر حسن روحانی در مجلس بود؛ به نظر می‌رسد باب آشنایی و رفاقت آنها به سال 67 برمی‌گردد همان سالی که مجلس سوم تشکیل شد.

حجت‌الاسلام شهیدی‌محلاتی سال‌های گذشته در وزارت امور خارجه مشغول به کار بود؛ وی در دولت نهم به معاونت کنسولی و امور مجلس وزارت امور خارجه منصوب شد و تا نخستین ماه‌های دولت دهم، در سمت خود مشغول به کار بود و پس از آن به سمت مشاور رئیس جمهور و رئیس بازرسی حوزه ریاست جمهوری منصوب شد و تا خرداد سال 90 این مسئولیت فعالیت کرد.

وی در ایام تبلیغات مسئولیت کمیته روحانیت ستاد انتخاباتی دکتر روحانی را بر عهده داشت.
انتهای پیام/م
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها