امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42965
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی استان فارس، علی پناهی‌منش اظهار کرد: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی استان فارس، علی پناهی‌منش اظهار کرد: در پی دریافت گزارشی از کلانتری 18 ولیعصر شیراز مبنی بر سرقت یک موتورسیکلت، موضوع دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از انجام کارهای اطلاعاتی، متهم شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

جانشین رئیس پلیس آگاهی استان فارس با بیان اینکه فرد دستگیر شده دارای سابقه یک سرقت موتورسیکلت بوده است، افزود: در تحقیقات صورت گرفته از متهم 18 سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان شیراز از وی کشف شد.

*کشف 13 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان مهر

بر اساس این گزارش، همچنین فرمانده انتظامی مهر استان فارس از کشف 13 کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

مسعود ظهرابی در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک موتورسیکلت به راکبی دو نفر مظنون شدند.

وی ادامه داد: راکبان موتورسیکلت به ایست ماموران توجهی نکرده و به سرعت از محل ایست و بازرسی متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مهر استان فارس تصریح کرد: پس از مسافتی تعقیب و گریز ماموران موتورسیکلت را متوقف و در بازرسی از سرنشینان 13 کیلوگرم تریاک کشف کردند.

ظهرابی از شهروندان خواست در صورت داشتن هرگونه اطلاعاتی در مورد حمل، توزیع و قاچاق مواد مخدر موضوع را با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

*سارق منزل در مرودشت دستگیر شد

فرمانده انتظامی مرودشت از دستگیری یک سارق منزل و کشف اموال مسروقه به ارزش 500 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

علی شیبانیان با اعلام این خبر گفت: ماموران کلانتری 11 انقلاب از وقوع یک سرقت منزل در یکی از خیابان‌های سطح این شهرستان مطلع شدند.

وی ادامه داد: با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی سرنخ‌هایی از محل اختفای سارق در یکی از خیابان‌های شهرستان شیراز به دست آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت افزود: ماموران دوایر اطلاعات و تجسس کلانتری 11 انقلاب با همکاری عوامل انتظامی در شهرستان شیراز در یک عملیات منسجم پلیسی موفق شدند این سارق را در مخفیگاه خود دستگیر کنند.

شیبانیان گفت: در بازرسی از محل اختفای سارق، اموال مسروقه شامل یک سینه‌ریز، گوشواره، انگشتر و 370 میلیون ریال وجه نقد کشف شد.

وی تصریح کرد: در این مورد پرونده مقدماتی تشکیل شده و متهم به همراه اموال مکشوفه برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی انتقال یافت.
انتهای پیام/2448/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها