امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42967
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 31
محمد حسن اعتمادزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره تغییر قانون تأمین اجتماعی اظهار داشت: اقداماتی برای تغییر قانون تأمین اجتماعی صورت ...

محمد حسن اعتمادزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره تغییر قانون تأمین اجتماعی اظهار داشت: اقداماتی برای تغییر قانون تأمین اجتماعی صورت گرفته است که از روال قانونی پیش‌بینی شده انجام نشده است.

وی ادامه داد: پیش‌نویس قانون جدید تأمین اجتماعی باید در هیئت امنا مورد بررسی قرار می‌گرفت و سپس به هیئت دولت و مجلس ارسال می‌شد که این اتفاق صورت نگرفت.

اعتمادزاده خاطرنشان کرد: حدود 45 ایراد اساسی در پیش‌نویس قانون تأمین اجتماعی توسط بنده شناسایی شده است که با همان ایرادات این پیش‌نویس را که به نحوی قانون مادر در کشور است توسط مدیریت سابق تأمین اجتماعی به هیئت دولت گذشته ارسال کرده‌اند که اگر مورد بررسی بیشتری توسط کارشناسان قرار می‌گرفت ایرادات بیشتری در این پیش‌نویس مشخص می‌شد. 

دبیر هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی خاطرنشان کرد:  هنگامی که مدیرانی بیرونی در سازمان منتصب می‌شوند تا با روند اجرایی تأمین اجتماعی آشنا شوند، بخشی از منابع این سازمان به هدر می‌رود.

وی با اشاره به اینکه ایرادات هیئت امنا به پیش‌نویس قانون تأمین اجتماعی همچنان باقی است افزود: از دولت اعتدال و امید درخواست شده است که لایحه پیش‌نویس قانون تأمین اجتماعی را به سازمان بازگردانند و با یک نظر کامل مجددا ارسال شود.

اعتمادزاده تأکید کرد: در صورتی که در قانون تأمین اجتماعی ابهام و ایرادی وجود داشته باشد برای هزاران تشکلی که با تأمین اجتماعی رابطه دارند مشکل ایجاد می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها