امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42972
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، سید نظام‌الدین موسوی امروز در مراسم تقدیر از مهدی مریزاد، عکاس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس که در ماه ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، سید نظام‌الدین موسوی امروز در مراسم تقدیر از مهدی مریزاد، عکاس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس که در ماه مبارک رمضان از مبلغان دینی در روستاهای محروم کشور عکاسی کرده بود، اظهار داشت: حوزه تصویر و عکس امر مهمی در اطلاع‌رسانی است، اگر قرار است تبلیغ و تبیین صورت گیرد، در یک رسانه باید به بخش‌های مربوط به عکس و تصویر نیز توجه ویژه‌ای صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه هم اکنون خوشبختانه بسترهای لازم به منظور حرکت در این مسیر فراهم شده است، یادآور شد: البته در این راه موانعی هم وجود دارد.

وی با اعلام اینکه سرویس عکس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دارای عکاسان خوش فکر و صاحب اندیشه است ابراز داشت: برپایی چنین مراسمی کمترین اقداماتی است که از جانب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در جهت تقدیر از عملکرد این عکاس خبرگزاری صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه بنده به حال و هوای عکاس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس (مهدی مریزاد) غبطه می‌خورم ابراز داشت: این عکاس با خودروی شخصی خود و بدون هیچ ادعایی در ماه مبارک رمضان به مناطق محروم همراه مبلغان دینی یک حرکت جهادی را آغاز کرد.

به گفته وی چنانچه در حوزه خبر اعتقاد و انگیزه نباشد نمی‌توان چنین حرکتی انجام داد.

موسوی ادامه داد: این امر به وجودآورنده یک حرکت جدید است.این انگیزه‌ها می‌تواند برای آینده مسیری را باز کند.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس خاطر نشان کرد: مهدی مریزاد با تمام محدودیت‌ها در نهایت کار خوب و ارزشمندی را ارائه داد.

این فعال حوزه رسانه ابراز داشت: در کشور ظرفیت زیادی وجود دارد اما از این ظرفیت‌ها درست استفاده نمی‌شود، باید قدردان کارها بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها