امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42974
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 131
مسیح رجبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: این طرح در استان البرز طی دو مرحله انجام شده است که اجرای این طرح گامی اساسی در جهت ...

مسیح رجبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: این طرح در استان البرز طی دو مرحله انجام شده است که اجرای این طرح گامی اساسی در جهت خدمت رسانی به مردم است.

وی ادامه داد: برخورد با قاچاق کالا و مبارزه با این پدیده یکی از مهمترین اهداف اجرایی شدن طرح شبنم است که اقدامی بسیار مهم در جهت جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق به بازار است.

رجبی خاطرنشان کرد: خوشبختانه استان البرز در اجرای این طرح بسیار موفق عمل کرده و با توجه به این که البرز این طرح را از برخی از استانها بسیار دیرتر آغاز کرد اما توانسته رتبه بسیار خوبی را در اجرای این طرح کسب کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در بخشی دیگر از سخنان خود اجرای این طرح را  یکی از راهکارهای موثر در رفع برخی خلاهای قانونی عنوان کرد و افزود: با اجرای طرح شبنم امکان برخی از سواستفاده گرفته می‌شود و توزیع و نصب لیبل‌ها در مبادی ورودی از جمله گمرکات کشور و مراکز بازرگانی بزرگ به هنگام ترخیص می‌تواند راهکار اساسی درباره ورود کالاهای قاچاق به کشور باشد.

وی تأکید کرد: البته دراین مسیر نیز باید دقت نظر لازم انجام شود تا قصوری صورت نگیرد.

رجبی تصریح کرد: در این راستا باید درباره انتخاب کارگزار توسط مرکز و توزیع مناسب و به اندازه بارکدهای شبنم و همچنین رصد آن تا مرحله نصب توسط بازرسی اصناف نظارت و بازرسی دقیق صورت گیرد.
انتهای پیام/2302/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها