امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 42995
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 44
شورای عالی قرآن اعلام کرد: نهمین جلسه شورای ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم عصر روز سه‌شنبه 12 شهریور‌ماه 1392 و در سالن جلسات شورای عالی ...

شورای عالی قرآن اعلام کرد: نهمین جلسه شورای ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم عصر روز سه‌شنبه 12 شهریور‌ماه 1392 و در سالن جلسات شورای عالی قرآن برگزار شد.

این جلسه با اکثریت اعضای شورای ارزیابی آغاز و در آن به بررسی شرایط تسهیل شرکت اساتید و قاریان برجسته جمهوری اسلامی ایران در طرح ارزیابی، ارتقا و اعطای مدرک به قاریان و مدرسان قرائت قران کریم پرداخته شد.

به گزارش فارس در اولین و دومین دوره از طرح مذکور از بین چهره‌های بین‌المللی و نام‌آشنای تلاوت قرآن در کشورمان فقط «احمد ابوالقاسمی» در این طرح شرکت کرد که موفق به کسب مدرک درجه در هر دو بخش ارزیابی قاریان و مدرسان شد.

در این جلسه پس از بحث و بررسی درباره موضوع جلسه، اعضا با کلیات این طرح موافقت کردند و تصمیم‌گیری در مورد جزئیات آن نیز به جلسه آینده موکول شد.

تصویب طرح تسهیل، به منزله ایجاد شرایطی جهت حضور آسان‌تر اساتید و قاریان مطرح در طرح ارزیابی است.

در این جلسه آقایان «سیدعلی سرابی»، «امیرمحمود کاشفی»، حجت‌الاسلام «محمدرضا شهیدی‌پور»، «محمدحسین سعیدیان»، «احمد ابوالقاسمی»، «احمد زرنگار»، «کریم دولتی»، «محمدتقی میرزاجانی»، «سعید رحمانی»، «علی صالحی‌متین» و «میثم علیپور» حضور داشتند.

ثبت‌نام دور سوم طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم از دی‌ماه 1392 آغاز می‌شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار