امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4300
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 166
مهری سویزی، معاون وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» به اجرای طرح «شهاب» از مهر ۹۲ اشاره کرد و اظهار داشت: طرح ...

مهری سویزی، معاون وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» به اجرای طرح «شهاب» از مهر ۹۲ اشاره کرد و اظهار داشت: طرح شهاب در مهر سال تحصیلی جاری در ۷ استان اجرا شد و از مهر ۹۲ در تمام استان‌ها اجرایی خواهد شد.
وی با بیان اینکه در طرح شهاب به شناسایی استعدادهای برتر در جامعه عام دانش‌آموزی پرداخته می‌شود، افزود: در این طرح در نظر داریم تا در محیطی طبیعی، معلم آگاه‌سازی شده و با حساس‌سازی نسبت به فعالیت دانش‌آموز، رفتار وی را به طور عمیق‌تر، دقیق‌تر و همه‌جانبه‌تر ببیند و ارزیابی کند.
سویزی توضیح داد: بر اساس این طرح معلم بدون اینکه موجی در کلاس ایجاد کند یا توجه‌اش معطوف به دانش‌آموز خاصی شود و از دانش‌آموزان دیگر غفلت کند، دانش‌آموزان با استعدادهای برتر را شناسایی خواهد کرد.
وی با بیان اینکه دوره‌های آموزشی طرح شهاب در تابستان امسال برگزار می‌شود، گفت: این طرح در تمام مدارس انجام نمی‌شود اما در تمام استان‌های کشور اجرای آن را آغاز خواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها