امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43000
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس،  در بخش خط و نقاشی سومین جشنواره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس،  در بخش خط و نقاشی سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت 25 اثر از استانهای اصفهان، تهران، کرمانشاه و مازندران امتیاز لازم را جهت شرکت در مرحله دوم انتخاب این جشنواره کسب کردند.

پس از بررسی 100 اثر رسیده در بخش خط و نقاشی این جشنواره، هیئت انتخاب شامل حبیب الله صادقی، عین الدین صادق زاده، نصرالله افجه ای و حسین غلامی 25 اثر از 18 هنرمند را جهت حضور در مرحله دوم انتخاب معرفی کرد.

بنابراین گزارش آثار خط و نقاشی  محمدرضا شیری، جواد صادقی، محمد موحدیان عطار، محمد دشت بزرگی (3 اثر)، پوران محمدی، محمد کریم پور، محمد نقاشیان (2 اثر)، کبری براتی، مجید مختاری، عفت متولی، علیرضا اسکندری، محمدرضا شفیعی، سید تقی رضایی، علیرضا کریم پور، عظیم فلاح، هادی قاسمی، عبذالرضا چارئی(2 اثر) و مصطفی کوچکسرایی(3 اثر) جهت بررسی در مرحله دوم انتخاب معرفی شدند.

حضور آثار در این مرحله به منزله حضور در جشنواره نیست و پس از بررسی آثار راه یافته به مرحله دوم انتخاب در این بخش توسط هیات انتخاب، آثار نهایی جهت شرکت در سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت معرفی خواهند شد.

آثار نهایی راه یافته به جشنواره در قالب نمایشگاهی که آذرماه سال جاری در موسسه فرهنگی و هنری صبا برپا می شود به نمایش گذاشته خواهند شد.

سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت با همت انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس وابسته به بنیاد فرهنگی روایت و به دبیری حبیب الله صادقی، آذرماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها