امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43001
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، بیست و هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان با از پانزدهم تا نوزدهم مهر ماه در شهر اصفهان برگزار ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، بیست و هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان با از پانزدهم تا نوزدهم مهر ماه در شهر اصفهان برگزار می شود و  انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس با 4  فیلم  «بازگشت» ساخته سهیلا گلستانی، «حنانه» ساخته داریوش غذبانی، «ساچمه» ساخته فرخ حنیفی نژاد و «من آبادان رفتم جنگ» ساخته کریم لک زاده در این رویداد بین‌المللی حاضر خواهد شد.

فیلم کوتاه ساچمه درباره نوجوانی است که برای رزمندگان دفاع مقدس آذوقه و مهمات فراهم می‌کند و حالا می‌خواهد مخفیانه به جبهه برود.

همچنین فیلم «من آبادان رفتم جنگ»، داستان زندگی خانواده‌ای جنگ زده است که از آبادان به شیراز می روند تا مهمان خانواده‌ای شوند تا از جنگ در امان بمانند.

فیلم «بازگشت» نیز روایتگر زندگی خانواده‌ای است که برای درست کردن آش نذری دور هم جمع شده‌اند و منتظر بازگشت فرزندشان از جبهه هستند.

داستان فیلم «حنانه» هم درباره دختر بچه‌ای است که در شهر خرمشهر که در آستانه اشغال است، نقشی محوری در یک ماجرا پیدا می‌کند.

بر اساس این گزارش، چندی پیش در دومین جشنواره میلاد سرخ نیز فیلم‌های فیلم «بازگشت» ساخته سهیلا گلستانی و «حنانه» ساخته داریوش غذبانی موفق به کسب جوایز این جشنواره شدند. 
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها