امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43003
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 116
جواد شمقدری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، در توضیح دلیل حضورش در کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی به گفته سخنگوی این کمیسیون در خصوص شکایت ...

جواد شمقدری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، در توضیح دلیل حضورش در کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی به گفته سخنگوی این کمیسیون در خصوص شکایت اعضای خانه سینما از وی بوده است گفت: به هیچ عنوان این شکایت مربوط به من نمی‌شود چرا که کمیسیون اصل 90 اساساً به شکایت از دستگاه‌ها می‌پردازد و در این مورد هم من به نمایندگی از وزارت ارشاد در این جلسه حضور پیدا کردم.

وی افزود: طرح شکایت خانه سینما از وزارت ارشاد است به دلیل آنکه عنوان شده ساختمان خانه سینما توسط وزارت ارشاد تصرف و قرار بود تحویل صنوف قانونی شود که به همین منظور یک نماینده از معاونت حقوقی ارشاد و بنده به عنوان مطلع در پرونده به نمایندگی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه حضور پیدا کردیم و توضیحات خود را به اعضای کمیسیون اصل 90 ارائه دادیم.

رئیس سابق سازمان سینمایی خاطرنشان کرد: برخلاف خبر منتشر شده این موضوع مربوط به 10 روز قبل و زمانی می‌شود که من هنوز به عنوان رئیس سازمان سینمایی مشغول بودم و آقای ایوبی معرفی نشده بود و ابتدا قرار بود آقای ابتهاج به عنوان وکیل حقوقی سازمان سینمایی و پس از آن آقای مهدی عظیمی میرآبادی به عنوان معاون امور فعالیت‌ها در این جلسه شرکت کنند که در تهران حضور نداشتند و بنده به عنوان مطلع پرونده به نمایندگی از وزارت ارشاد به کمیسیون اصل 90 رفتم.

وی در خاتمه اظهار داشت: کمیسیون اصل 90 اساساً به شکایت از دستگاه‌ها می‌پردازد و اگر در این زمینه به جمع‌بندی لازم برسد نتیجه را به یکی از شعب قضایی ارجاع خواهد داد بنابراین طرح شکایت خانه سینما به هیچ وجه مربوط به من نبوده است و حضور در این کمیسیون نیز به 10 روز قبل باز می‌گردد و مسئله جدید نیست.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها