امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43006
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 168
رحمت‌الله حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، گفت: اولین جلسه دوره چهارم شورا، جلسه بسیار خوبی بود و شاهد بودیم تضارب آرا جدا از گرایش‌های ...

رحمت‌الله حافظی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، گفت: اولین جلسه دوره چهارم شورا، جلسه بسیار خوبی بود و شاهد بودیم تضارب آرا جدا از گرایش‌های سیاسی شکل گرفت و خروجی خوبی هم داشت، انشاءالله این تیم بتواند برای حل مشکلات مردم دست به دست هم بدهند.

وی افزود: ما منتخبان مردم تهران طی دو ماه گذشته حدود 15 جلسه با یکدیگر داشتیم و طی این نشست‌ها کاملا مشخص شد که تیم جدید از بلوغ فکری خوبی برخوردار هستند.

وی ادامه داد: اعضای شورای چهارم همگی اهل فن و تخصص در حوزه‌های مختلف هستند و همه هم اذعان دارند که انشاءالله بتوانیم بدور از نگرش‌های سیاسی از ظرفیت‌های تخصصی برای حل مشکلات مردم استفاده کنیم و نشست دیروز و انتخابات هیئت رئیسه هم مؤید این موضوع بود.

عضو جدید شورای شهر تهران در ادامه گفت: انشاءالله در باقی جلسات هم بتوانیم با همین نگرش دوری جستن از حرکات سیاسی قدم‌های خوبی برای حل مسائل شهر برداریم.

حافظی درباره انتخاب شهردار، گفت: اتفاقاتی که طی این یک هفته می‌افتد، بسیار اثرگذار است.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد آقای قالیباف در حال حاضر چند رای بیشتر از آقای محسن هاشمی داشته باشد، ولی اعتقاد من این است که نشست منتخبین مرحله اول شهرداری با شورا بسیار سرنوشت‌ساز است.

حافظی توضیح داد: همانطور که می‌دانید انتخاب شهردار طی دو مرحله صورت می‌گیرد و کسانی که بتوانند، حداقل 10 رای بیاورند به مرحله دوم راه می‌یابند از این افراد دعوت می‌شود در صحن شورا حضور یابند و هر فرد نیم ساعت فرصت دارد خود و برنامه‌های مدیریتی خود را معرفی کند.

حافظی افزود: در آن جلسه چگونگی معرفی این برنامه‌های نقش بسیار مؤثری در چگونگی جهت‌دهی به آرا دارد و ما منتظریم ببینیم که در آن جلسه و لحظات سرنوشت‌ساز آخر چه اتفاقی می‌افتد.

این عضو شورای شهر درباره اینکه گزینه او برای شهرداری تهران چه کسی است، گفت: این موضوع بعد از رای‌گیری مشخص می‌شود، ما نمی‌خواهیم انتخاب سیاسی کنیم و منتظریم ببینیم کدامیک از عزیزان ظرفیت بالاتری برای شهردار شدن دارد و برنامه‌اش می‌تواند مشکلات شهر را حل کند.

وی تاکید کرد: ما قطعا نمی‌خواهیم فرد خاصی را معرفی کنیم، بلکه تلاش می‌کنیم بر اساس رویکردهای معرفی شده انتخاب درستی داشته باشیم.

حافظی درباره تغییر ریاست شورا پس از دو دوره گفت: این جابجایی را از دو بعد می‌توان نگاه کرد یکی اینکه با ابقای تیم‌های قبلی با تجربیات کاری خوبشان می‌توان سریع‌تر و راحت‌تر امور شهر را دنبال کرد، دوم اینکه جابجایی باعث می‌شود نگرش‌ها و ایده‌های جدیدی وارد کار شود.

وی ادامه داد: در جابجایی دیروز بعد دوم می‌تواند اثرات مثبت خود را اعمال کند و امیدواریم تغییر نگرش‌ها باعث ارتقای آرامش و امنیت مردم تهران شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها