امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۶:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43010
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانی در مراسم تقدیر از مهدی مریزاد، عکاس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس که در ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانی در مراسم تقدیر از مهدی مریزاد، عکاس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس که در ایام ماه مبارک رمضان از اعزام مبلغان دینی در روستاهای محروم کشور عکاسی کرده بود، اظهار داشت: هدف از آمدن بنده در این مراسم این است که آمده‌ام دست مریزاد به آقای مهدی مریزاد بگویم.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل و مدیر کل سرویس عکس خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ابراز داشت: بیشترین تهاجم در جنگ نرم علیه روحانیت در دنیا صورت می‌گیرد، شاید در شبانه‌روز صدها هزار کلمه علیه روحانیت تولید می‌شود که از جمله آنها می‌توان به مسخره‌ کردن، بی‌منطق معرفی کردن، بی‌خاصیت و بی‌اثر معرفی کردن کارها و بزرگنمایی کردن خطاهای روحانیت اشاره کرد.

حجت‌الاسلام تویسرکانی با بیان اینکه روحانیت در تیررس تهاجم فرهنگی ناجوانمردانه قرار دارد، ابراز داشت: وقتی جوانی چون مریزاد با عشق و علاقه خود در مسیر روحانیت گام برمی‌دارد، شایسته تقدیر است.

وی به فرموده امام علی (ع) اشاره کرد و گفت: بر اساس فرمایش امیر مؤمنان علی (ع) دلها آیینه چشم‌ها هستند یعنی آنچه که در دلها ثبت می‌شود بیشتر از طریق چشم‌ها وارد می‌شود.

به گفته وی، در مواردی نیز از صاحبان عقل با عنوان اولی الابصار یاد می‌شود لذا این امر بیانگر این است که کار عکس مهم است.

حجت‌الاسلام تویسرکانی متذکر شد: شاید یکی از بهترین وسیله‌های بلاغ مبین عکس باشد.

وی یادآور شد: روحانیت همیشه در یک فضای محرومیت و مظلومیت زندگی کرده به طوری که شروع کار این دسته از افراد از محروم‌ترین نقطه‌ها آغاز شده است و این شیرین‌ترین و بهترین دوره‌های تبلیغی روحانیت به شمار می‌رود.

وی یادآور شد: اقداماتی که در روستاها انجام می‌شود شامل اقداماتی از جمله سازندگی، بصیرت‌افزایی، دانش‌‌اندونزی و تعیین معرفت است.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضفین خاطر نشان کرد: پاک‌ترین انسان‌ها و معنوی‌ترین افراد در روستاها زندگی می‌کنند و خلاق‌ترین انسان‌ها در روستاها رشد یافته‌اند و شاید یکی از دلایل بکر بودن روستاها، حضور طلاب در آنجا باشد.

حجت‌الاسلام تویسرکانی با بیان اینکه بیش از صد هزار روحانی در کشور وجود دارد، یادآور شد: این در حالی است که یک دهم روحانیت مشاغل و مناصب دولتی دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها