امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43041
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی، بتول لنگری اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی، بتول لنگری اظهار کرد: فرهنگیان، کارکنان دولت، و سایر اقشار با مدرک دیپلم به بالا می‌توانند در طرح فرد به فرد سواد آموزی مشارکت کنند.

وی با بیان اینکه طرح فرد به فرد در سه دوره برگزار می‌شود افزود: در این طرح به فرد آموزش دهنده به ازای تعلیم و قبولی یک نفر در دوره سوادآموزی چهار میلیون ریال، دوره تحکیم سواد 450 هزار ریال و در دوره انتقال 6 میلیون ریال با کسر کسورات پرداخت می‌شود.

لنگری تصریح کرد: در این طرح تنها باید از افراد بین 10 الی 49 سال ثبت نام شود که پس از آمایش و بررسی اسامی فهرست بی سوادان معرفی شده از سوی متقاضیان برگزاری دوره‌های سواد آموزی،‌ مجوز اجرای طرح فرد به فرد صادر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کتاب و لوازم‌التحریر به صورت رایگان برای سواد آموزان داده خواهد شد، زمان ثبت نام در این طرح را  تا 20 آبان ماه امسال اعلام کرد.

رئیس اداره سوادآموزی مدیریت آموزش و پرورش بجنورد تعداد نفرات بی سواد برای اجرای طرح فرد به فرد را از یک تا هفت نفر و برگزاری کلاس را حداقل هفت الی 12 نفر عنوان کرد.

وی با بیان اینکه شعار سال 92 هر مجتمع حداقل یک کلاس سواد آموزی است گفت: نظارت بر کلاس‌های سواد آموزی از آغاز تا زمان برگزاری آزمون با مدیران مدارس و مجتمع‌های آموزشی و پرورشی است.
انتهای پیام/63001/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها