امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43045
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 140
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زابل، محمدحسن محمدی در مراسم گرامیداشت روز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زابل، محمدحسن محمدی در مراسم گرامیداشت روز بهورز و تقدیر از بهورزان نمونه این دانشگاه اظهار داشت: کاهش مرگ و میر مادران، اجرای موفق طرح جامع کنترل سل، اجرای طرح خانه به خانه واکسیناسیون فلج اطفال و سایر برنامه‎های اجرایی ثمره تلاش و زحمات بهورزان است که منجر به ارتقا شاخص‎های بهداشتی منطقه سیستان شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل از بهورزان قدردانی کرد و افزود: ارتقا شاخص‎های بهداشتی بدون تلاش بهورزان امکانپذیر نیست، اهمیت کار بهورزان کاملا مشخص و پیدا است.

این مسئول اضافه کرد: وزیر محترم بهداشت در دولت جدید به خانه‎های بهداشت و اهمیت کار بهورزان آشنا است و توجه ویژه به آن دارد.

وی به بیان گوشه‎ای از عملکرد دانشگاه پرداخت و از تمام پرسنل که در راستای ارتقاء سطح سلامت مردم سیستان تلاش می کنند، تشکر و قدردانی کرد.

برگزاری مسابقه، موسیقی سنتی سیستان، قرائت مقاله توسط یکی از بهورز بنام آقای محمد غفران، اهدای لوح تقدیر و هدیه به هشتاد نفر از کارشناسان، کاردانان، مربیان و بهورزان نمونه کشوری، استانی و شهرستانی از دیگر برنامه‎های مراسم بود.

 از سوی رئیس دانشگاه، سبد کالا به همه بهورزان اهدا شد.
انتهای پیام/75004/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها