امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43075
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی کفاشیان در حاشیه افتتاحیه فستیوال زیر 13 سال دختران گفت: با مسئولان وزارت ورزش جلسه‌ای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی کفاشیان در حاشیه افتتاحیه فستیوال زیر 13 سال دختران گفت: با مسئولان وزارت ورزش جلسه‌ای داشتیم و در مورد بودجه تیم ملی صحبت کردیم. برنامه های کی‌روش را تا پایان جام جهانی دادیم و آنها قول مساعد دادند تا ما را کمک کنند. قرار شد در جلسه‌ای کی‌روش هم با سرپرست محترم وزارت ورزش و جوانان صحبت کند و خواسته‌های خود را بگوید. کار خوبی است که انجام می‌شود و انشاالله مشکل مالی تیم نیز حل شود.

وی در مورد اختلافاتی که بین برنامه‌های لیگ و تیم ملی وجود دارد، اظهار داشت: به هر حال باید این موضوع درست شود. کی‌روش می‌گوید اگر می‌خواهید نتیجه بگیرید باید برنامه‌های او اجرا شود و گرنه دو هفته قبل از جام جهانی بازیکنان را به من بدهند در آن صورت نتیجه نخواهیم گرفت و من هم تضمین نمی‌کنم. دعوا زود شروع شد، چند ماه تا جام جهانی وقت داریم و برنامه ها را اجرا خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه یدالله جهانبازی، علیرضا فغانی و تورج حق‌وردی به عنوان گزینه‌های داوری دربی معرفی می‌شوند، خاطر نشان کرد: به هر حال 4 نفر به عنوان داوران دربی معرفی می‌شوند. این داوران حتما ایرانی هستند، خدایی من این موضوع را نمی‌پرسم و نمی‌دانم چه کسی انتخاب شده است. عده‌ای گفتند داور خارجی باشد اما ما تاکید داشتیم که داور حتما ایرانی باشد.

وی در مورد افتتاحیه فستیوال زیر 13 سال بانوان اظهار داشت: فردا این مسابقات شروع می‌شود، ما برای بانوان برنامه داریم و در رده‌های امید و ... تیم‌های مختلف را تشکیل می‌دهیم و برای آنها برنامه داریم.

کفاشیان درمورد ناراحتی علیرضا منصوریان از لغو اردوهای تیم ملی زیر 22 سال خاطر نشان کرد: قرار بود اردوی آنها همزمان با اردوی تیم ملی باشد اما با توجه به اینکه بازیکنان زیر 23 سال همه عضو باشگاه‌های لیگ برتری هستند منصوریان نتوانست تیم خود را جمع کند، باید هر چه سریعتر برنامه‌های این تیم انجام شود و تیم خوبی آماده شود.

وی در مورد دلخوری‌های منصوریان از برنامه‌های سازمان لیگ گفت: منصوریان هم می‌خواهد تیم خود را تشکیل دهد، آنها کار سختی دارند، این موضوع باید هماهنگ شود تا آنها هم تیم خوبی را آماده کنند.

کفاشیان در پاسخ به سوال خبرنگار فارس،در مورد اینکه آیا کی‌روش قهر کرده است، عنوان کرد: ممکن است کی‌روش دلخور شده باشد، اما او قهر نمی‌کند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا اسپانسر جدیدی پیشنهاد داده و یا اینکه قرار است با همان اسپانسرهای قبلی کار خود را ادامه دهد، گفت: هنوز اسپانسر جدیدی نیامده باید این اسپانسرها بیایند تا به آنها جواب دهیم، فعلا که خبری نیست.
انتهای پیام/ی 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار