امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43097
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، اسدالله اسدی گرمارودی با اشاره به پذیرش دانشجویان در دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی، اظهارداشت: ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، اسدالله اسدی گرمارودی با اشاره به پذیرش دانشجویان در دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی، اظهارداشت: انجام مصاحبه‌های اختصاصی،  معاینات پزشکی و مراحل گزینش داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی براساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور از دوم تا 10 شهریورماه در پردیس‌های تعیین شده انجام می‌شود.

وی افزود: در این مرحله نزدیک به 22 هزار و 200 داوطلب در مصاحبه و گزینش پذیرفته شدند و این کار به نحو بسیار شایسته‌ای انجام شد.

گرمارودی با بیان اینکه اسامی پذیرفته‌شدگان روز گذشته به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شد، خاطرنشان کرد: پس از ارسال اسامی به سازمان سنجش و براساس سهمیه‌های بومی استانی به تفکیک رشته و جنسیت مورد نیاز اسامی داوطلبان حائز بالاترین نمره اعلام می‌شود.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش وپرورش تأکید کرد: عدم حضور داوطلبان در هریک از مراحل مختلف مصاحبه در موعد مقرر به هر دلیل به منزله انصراف آنان تلقی می‌شود؛ اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی هفته آخر شهریور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org درج خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها