امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43099
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 89
به گزارش فارس به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اخیرا به مدت شش روز پذیرای شماری از روزنامه نگاران مغربی ...

به گزارش فارس به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اخیرا به مدت شش روز پذیرای شماری از روزنامه نگاران مغربی بود.

مقامات مغربی از انتشار این خبر خودداری کردند اما مقامات اسرائیلی از حضور این شخصیت‌های رسانه‌ای در اسرائیل پرده برداشتند.

این افراد به دعوت معاون سخنگوی امور رسانه‌های عربی در وزارت خارجه اسرائیل به آنجا سفر کردند. 

دفتر اجرایی اتحادیه مطبوعات الکترونیکی در مغرب با انتشار این خبر تلاش برخی مسئولان مغربی برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

مغرب می‌گوید که از سال 2000 روابط خود را با اسرائیل قطع کرده است.

پیش نویس قانون جرم تلقی شدن هرگونه تلاش برای عادی سازی روابط مغرب با اسرائیل از سوی چهار فراکسیون از نمایندگان در سی ام ژوئن گذشته به پارلمان مغرب ارائه شده اما هنوز به تصویب نرسیده است.

این در حالی است که پیش از این نیز اخباری درباره فعالیت‌های تجاری سری بین مغرب و اسرائیل از طریق سرمایه گذاری‌های غیرمستقیم در مغرب یا تجارت تحت پوشش شرکت‌های اروپایی منتشر شده است.

انتظار می‌رود افشای این خبر نیز خشم و و اعتراض جمعیت‌های مبارزه با هر گونه عادی سازی روابط با صهیونیست‌ها را به همراه داشته باشد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها