امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43127
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بدو ورود به مراسم بزرگداشت شهدای امنیت پایدار ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بدو ورود به مراسم بزرگداشت شهدای امنیت پایدار شمال غرب که در منطقه سردشت در حال برگزاری است، با اشاره به عملکرد نیروهای سپاه در مقابله با گروهک‌های ضد انقلاب در این منطقه اظهار داشت: حضور ما در اینجا در حقیقت پاسداشت و تجلیل مقام شهیدانی است که خون خود را برای استقلال، امنیت،‌ عزت و سربلندی ایران تقدیم کردند.

سلامی امنیت پایدار شمالغرب را ثمره خون شهیدانی دانست که در 2 سال قبل در مقابله با گروهک‌های ضد انقلاب این منطقه به شهادت رسیدند و گفت: خون این شهیدان باعث شد انقلاب اسلامی مسیر خود را در پیمودن قله‌های پیشرفت و تعالی طی کند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه همه این افتخارات، استقلال، عدالت و عزت ما ثمره خون همین شهیدان است، در خصوص سطح آمادگی نیروهای مسلح برای مقابله با تهدیدات دشمنان فرامنطقه‌ای اظهار داشت: ملت کشوری که در وجب به وجب آن نفوذپذیر و شکست‌پذیر نیست و قادر به تحمیل تجاوز به ملت ایران نخواهد بود.

سلامی تاکید کرد: متجاوزان باید بدانند که ملت ایران آنها را در گورستانی دفن خواهد کرد که تا به حال ندیده باشند.

به گزارش خبرنگار فارس مراسم بزرگداشت شهدای امنیت پایدار شمالغرب در منطقه دشت وزینه سردشت با حضور فرماندهان عالیرتبه سپاه،‌ عشایر بومی و خانواده شهدای نبرد با ضد انقلاب و همچنین کردهای مبارز حاضر در عملیات‌های مقابله با گروهک‌های ضد انقلاب در حال برگزاری است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها