امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43133
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس حاضر در محل گروگانگیری یکی از همکاران فرد گروگان گیر که شکایت نامه وی را تنظیم کرده بود گفت: اسم گروگان گیر ب. س ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس حاضر در محل گروگانگیری یکی از همکاران فرد گروگان گیر که شکایت نامه وی را تنظیم کرده بود گفت: اسم گروگان گیر ب. س است.

این مرد جوان درباره انگیزه و علت وقوع این حادثه گفت: فرد گروگان‌گیر مأمور ردیف بوده و به جرم خوابیدن در محل کار اخراج شده است.

وی ادامه داد: در اداره کار شکایت کردیم ولی چون وکیل شرکت اتوبوسرانی قوی بود موفق نشدیم برای وی برگشت به کار بگیریم.

این در حالی است که تا این لحظه پلیس رهایی از گروگان یگان ویژه ناجا در محل گروگان گیری پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی شهر تهران حضور یافته و خانچلری رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ فرماندهی عملیات را در دست گرفته است.

بر اساس این گزارش، بنا بر اظهارات شاهدان عینی این گروگان گیر که مجهز به سلاح گرم بود حدود ۳۸ سال دارد.

نیروهای یگان ویژه جهت نرم کردن گروگان گیر اعضای خانواده وی را به محل حادثه آورده‌اند تا با گروگان گیر صحبت کنند و از او بخواهند به کار خود خاتمه دهد. بر اساس شنیده ها وی کارمند اخراجی شرکت واحد بوده است.

در حال حاضر مردم در مقابل ساختمان شرکت واحد در رسالت تجمع کرده اند و نیروهای پلیس به همراه نیروهای آتش‌نشانی و اورژانس تهران در محل مستقر شده و کنترل امور را در دست گرفته‌اند.

اتاق محل گروگان گیری توسط نیروهای پلیس محاصره شده است.

گروگان‌گیر یکی از گروگان ها را آزاد کرده است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها