امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43135
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 113
مرتضی طلایی در گفت‌‌وگو  با خبرنگار اجتماعی فارس درباره انتخاب خود به عنوان نایب رئیس شورا گفت: وظیفه من کمک به رئیس شوراست و همه ما به هیئت رئیس و ...

مرتضی طلایی در گفت‌‌وگو  با خبرنگار اجتماعی فارس درباره انتخاب خود به عنوان نایب رئیس شورا گفت: وظیفه من کمک به رئیس شوراست و همه ما به هیئت رئیس و همکاران خود کمک کنیم تا بتوانیم شورا را کارآمدتر کنیم. 

وی افزود: با افزایش کارآمدی شورا بسیاری از اهدافی که به صورت موردی از آن‌ها نام می‌بریم نیز موفق می‌شود مهم این است که شورا بتواند وظایف قانونی خود در حوزه قانونگذاری و نظارت را به خوبی انجام دهد و کار خود را با مطالعات کارشناسی و عالمانه پیش ببرد. نتایج کار چنین شورای کارآمدی قطعا پیشرفت امور و خدمت به مردم خواهد بود.

طلایی درباره اولین جلسه شورای چهارم گفت: ما قبل از این نیز با همکاران جدید جلسه داشتیم و فضای خوبی بر این جلسات حاکم بود در شورای چهارم نظارت و سلایق متفاوتی وجود دارد اما مهم این است که بتوانیم با اخلاق با یکدیگر برخورد کنیم تا به تضارب آرا برسیم.

نایب رئیس شورای چهارم درباره انتخاب شهردار گفت: شورا باید در جلسه بعدی خود در هفته آینده درباره شهردار تصمیم‌گیری کند طبیعی است که تفسیر افراد از قانون متفاوت باشد اما مهم این است که نحوه طرح و ورود به موضوعات برپایه اخلاق‌مداری باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها