امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۰۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43143
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، دولت روسیه در چارچوب آمادگی قرقیزستان برای برگزاری نشست سالانه سران کشورهای اعضای سازمان همکاری ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، دولت روسیه در چارچوب آمادگی قرقیزستان برای برگزاری نشست سالانه سران کشورهای اعضای سازمان همکاری شانگهای، محموله‌ای متشکل از خودروهای کلاس عالی و یک بالگرد تحویل دولت بیشکک داد.

بنابر بیانیه ستاد برگزاری این نشست کمک فنی ارائه‌ شده از روسیه به «بیشکک» شامل خودروهای زرهی کلاس تشریفاتی و یک بالگرد «Mi-8» بوده که از طریق هوا به قرقیزستان منتقل شده‌ است.

بنا به گفته این منبع، «آندری کروتکو» سفیر روسیه در قرقیزستان در مراسمی که به این مناسبت در فرودگاه بین‌المللی «ماناس» برگزار شد و با تسلیم بخش اول کمک‌های فنی به «توروسبک کوینالی‌اف» مدیر عامل دفتر ریاست جمهوری قرقیزستان گفت: این کمک براساس دستور «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه و مطابق با تصمیم کابینه دولت به قرقیزستان اختصاص داده شده است.

وی هدف از تخصیص و تقدیم این کمک فنی را مساعدت در برگزاری شایسته نشست سران اعضا سازمان همکاری شانگهای که برای اولین بار در پایتخت قرقیزستان برگزار می‌شود، عنوان کرد.

بنابراین گزارش در جمع کمک‌های فنی روسیه که هیچ هزینه‌ای برای قرقیزستان نداشته، پنج وسیله نقلیه زره‌پوش «BMW 760» کلاس تشریفاتی، 10 مینی‌بوس «فورد ترانزیت» و یک بالگرد «Mi-8 VIP» نیز موجود است.

نشست سران کشورهای اعضا و کشورهای ناظر سازمان همکاری شانگهای روز 22 شهریور (13 سپتامبر) در بیشکک برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار