امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43162
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر 33 ساله در اقتباس سینمایی این داستان پرخواننده و معروف، در نقش کاراکتر کریستین گری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر 33 ساله در اقتباس سینمایی این داستان پرخواننده و معروف، در نقش کاراکتر کریستین گری بازی خواهد کرد.

مسئولان کمپانی یونیورسال که تهیه‌کننده این فیلم هستند، اعلام کردند چارلی هونام را از بین حدود پانزده بازیگر نامزد بازی در این نقش انتخاب کرده‌اند.

نکته جالب اینکه قبل از هونان که باید نقش اصلی فیلم را بازی کند، داکوتا جانسن برای بازی در نقش مقابل وی انتخاب شده بود.

به گزارش سایت اینترنتی ددلاین،جانسن در قصه نسخه سینمایی« پنجاه سایه گر»ی در نقش آناستازیا استیل یک دختر دانشجو بازی خواهد کرد.

تهیه کنندگان فیلم تاریخ اول آگست سال 2014 را به عنوان زمان نمایش عمومی آن در آمریکای شمالی تعیین کرده‌اند. سام تیلور جانسن کارگردانی فیلم را به عهده دارد.

ای ال جیمز نویسنده کتاب پنجاه سایه گری هم یکی از تهیه‌کنندگان فیلم خواهد بود. فعلا مشخص نیست او در آینده در کار نگارش فیلم نامه و یا بازنویسی آن هم همکاری خواهد داشت یا خیر.

کتاب این نویسنده در بیش از پنجاه کشور جهان به چاپ رسیده و حدود هفتاد میلیون نسخه از آن در کشورهای مختلف به فروش رسیده است.

هم اکنون کلی مارسل مشغول کار نوشتن فیلم‌نامه نسخه سینمایی این کتاب است و گفته می‌شود او کار خود را در سکوت کامل انجام می‌دهد.

چارلی هونام بازیگر نقش کریستین گری این فیلم، هم اکنون به عنوان بازیگر با مجموعه پربیننده تلویزیونی «پسران آثارشی» همکاری دارد.

وی که اکشن علمی تخیلی «پاسیتیک ریم» را هم روی پرده سینماهای کشورهای مختلف جهان دارد، قبل از این در فلیم‌های «کوهستان سرد» و ن«یکلاس نیکلبی» در نقش مکمل بازی داشته است.

تحلیل گران سینمایی می‌گویند وی با بازی در نسخه سینمایی «پنجاه سایه‌گری»، تبدیل به یک چهره درجه بین‌المللی سینما خواهد شد.

آنها عقیده دارند موفقیت بین‌المللی کتاب«پنجاه سایه گری»، به موفقیت بالای نسخه سینمایی آن در کشورهای مختلف جهان کمک خواهد کرد.

این کتاب سه جلدی قرار است تبدیل به یک سه گانه ( تریلوژی) سینمایی شود. کمپانی یونیوسال در ماه مارس سال 2012 امتیاز برگردان سینمایی این کتاب را خریداری کرد.

 خط اصلی قصه این کتاب درباره میلیاردی بیست و هفت ساله به نام کریستین گری و دانشجویی به نام آناستازیا استیل و ماجراجویی های این دو است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها