امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43184
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 82
محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حمله ...

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حمله احتمالی آمریکا به سوریه گفت: درحال حاضر 99درصد مردم آمریکا مخالف جنگ هستند و فقط یک درصد  حامی جنگ محسوب می‌شوند.

وی اضافه کرد: این یک درصد همان کسانی هستند که پیش از این مردم آمریکا علیه آنها اعتراض کردند، این یک درصد همان صاحبان کارخانه‌های تولید سلاح‌اند که وقوع جنگ‌ها به نفع آنها تمام می‌شود.

این نماینده مردم در خانه ملت اضافه کرد: آمریکایی‌ها بدانند که اگر آتش جنگ دیگری در منطقه روشن کنند، دیگر پایانش در اختیار آنها نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی رژیم اشغالگر قدس را اولین متضرر جنگ آمریکا و سوریه عنوان کرد و افزود: رژیم صهیونیستی باید هزینه فراوانی برای این جنگ بپردازد.

آصفری با بیان اینکه مردم دنیا مخالف جنگ طلبی اوباما هستند، تصریح کرد: دولت‌های منطقه در زمینه سوریه با مردم خود همراه نیستند، در واقع مردم منطقه مخالف جنگ و برخی دولت‌ها به دنبال ایجاد جنگ هستند، در حالی که این دولت‌ها نمی‌دانند آتش جنگ گریبان آنها را خواهند گرفت.

وی همچنین از عدم برگزاری جلسه فوق‌العاده سازمان کنفرانس اسلامی انتقاد کرد و خواستار برگزاری جلسه فوری این سازمان و شورای امنیت سازمان ملل برای جلوگیری از حمله احتمالی به سوریه شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها