امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43186
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 49
احمد امیرآبادی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با انتقاد ...

احمد امیرآبادی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با انتقاد از عملکرد جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اظهار داشت: سرپرست معمولا برای این منصوب می‌شود که کارها روند حرکتی خود را دنبال کرده تا وزیر به مجلس معرفی شود.

وی اضافه کرد: یک سرپرست یک وزارتخانه را تا زمان معرفی وزیر به صورت امانت در اختیار می گیرد و باید آن وزارتخانه را تا رای اعتماد خانه ملت سامان دهد.

این نماینده مردم در مجلس با انتقاد از عزل و نصب‌های توفیقی در وزارت علوم، گفت: فردی که قرار است مجموعه‌ای را به صورت موقت اداره کند نباید عزل و نصب‌های فراوان داشته باشد زیرا اینها به ضرر مجموعه تمام خواهد شد.

امیرآبادی از سرپرستان دستگاه‌های دولتی خواست که دقت بیشتری بر عملکرد خود داشته باشند و اظهار داشت: اقدامات سرپرست وزارت علوم برخی شائبه‌ها را به وجود می‌آورد؛ عملکرد آقای توفیقی به نوعی است که گویا وی عزل و نصب‌ها را انجام می‌دهد تا زمینه برای وزیر بعدی این وزارتخانه فراهم شود.

این نماینده مردم در خانه ملت اضافه کرد: تاکنون مرسوم نبوده که یک سرپرست به این حجم عزل و نصب انجام دهد و به نظر می رسد این عزل و نصب‌ها در نهایت به نفع وزارت علوم نیز تمام نخواهد شد.

وی با بیان اینکه توفیقی در صورت معرفی به مجلس رای اعتماد وکلای ملت را کسب نخواهد کرد، اظهار داشت: نمایندگان در رای اعتماد به وزرای قبلی نشان دادند که بحث فتنه و سوابق و کارآمدی افراد را به صورت جدی مدنظر قرار می‌دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار