امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۶:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43193
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کهگیلویه، ابراهیم جعفری بعدازظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش دهدشت پروژه مهر را ایجاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کهگیلویه، ابراهیم جعفری بعدازظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش دهدشت پروژه مهر را ایجاد تحول نوین در نگرش دانش‌آموزان و فرهنگیان دانست و اظهار داشت: آغاز مهرماه نقطه عطفی در آموزش و پرورش است.

فرماندار کهگیلویه ایجاد محیط شاداب و آمادگی مدارس برای پذیرش دانش‌آموزان را در نشاط بخشیدن به دانش‌آموزان مؤثر دانست و افزود: در اول مهر مدارس باید چنان شاداب باشند که دانش‌آموزان برای حضور در مدارس شور و اشتیاقی داشته باشند.

جعفری تحقق اهداف پروژه مهر را در کیفیت‌بخشی به یاددهی و یادگیری دانست و تصریح کرد: با برنامه‌ریزی درست زمینه را برای بازگشایی مدارس و استقبال از آنان فراهم سازید.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به تغییرات اساسی نظام آموزشی متذکر شد: این تغییرات نباید باعث سردرگمی معلمان و دانش‌آموزان شود.

جعفری ارائه فعالیت‌های انجام شده از سوی مدیران هر دستگاهی را لازم دانست و با اشاره به موفقیت‌های خوب حوزه آموزش‌و پرورش شهرستان تأکید کرد: در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی بروشوری از خلاصه فعالیت‌های انجام شده را تهیه و بین مردم توزیع نمایید.

فرماندار کهگیلویه راه‌اندازی دو مدرسه تیزهوشان در شهر دهدشت را افتخار خواند و افزود: دانش‌آموزان شهرستان مقام‌های علمی و ورزشی خوبی تاکنون کسب کرده‌اند و جای تقدیر دارد.

وی کسب مقام دوم مسابقات قرآن و عترت در سطح استان و مقام سوم مسابقات کشوری را از دیگر موفقیت‌های دانش‌آموزان برشمرد و گفت: آموزش و پرورش شهرستان آمار و ارقام مقام‌های کسب شده در حوزه خود را تهیه و در سایتی شود تا سایر دانش‌آموزان نسبت به حضور در مسابقات مختلف ترغیب شوند.

جعفری با انتقاد از عدم حضور نماینده انجمن اولیائ و مربیان در جلسه شورای آموزش و پرورش خواستار توجه ویژه به فعال شدن این انجمن شد و اذعان داشت: انجمن اولیاء و مربیان از مهمترین انجمن‌ها بوده و لازم است اعضا ارزش آن را حفظ کنند.
انتهای پیام/82016/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها