امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43198
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه پلیس سردار علی دولتی اظهار داشت: در مدت پنج ماهه ابتدای سال جاری بیش از 10 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه پلیس سردار علی دولتی اظهار داشت: در مدت پنج ماهه ابتدای سال جاری بیش از 10 باند تهیه و توزیع مواد مخدر که درصدد ورود مواد افیونی به داخل استان ایلام بودند متلاشی و چندین نفر از اعضاء فعال آنها نیز دستگیر شد.

وی اضافه کرد: در این مدت کشفیات مواد مخدر سنتی و صنعتی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 42 درصد در استان افزایش داشته است.

این فرمانده انتظامی با اشاره به اینکه استان ایلام محل بارانداز و فعالیت شبکه‌های گسترده توزیع مواد مخدر نیست، گفت: ایلام از استان‌های پاک کشور از حیث اعتیاد و آلودگی افراد به مواد افیونی است.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: پلیس استان نیز با رصد و اشراف اطلاعاتی کامل بر فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر عرصه را بر اقدامات خانمانسوز این افراد تنگ کرده است.

دولتی در ادامه به افزایش 193 درصدی کشفیات سوخت در این استان اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون چندین نفر که اقدام به قاچاق سوخت خارج از شبکه توزیع می‌کردند شناسایی و با تشکیل پرونده تحویل محاکم قضایی شدند.

وی افزایش 18 درصدی کشف قتل و افزایش 170 درصدی کشفیات سرقت را از دیگر موفقیت‌های پلیس استان ایلام خواند و افزود: موضوع افزایش نزاع درگیری و استفاده از سلاح سرد از دغدغه‌های نیروی انتظامی این استان است.

فرمانده انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد:  امیدوارم با اقدامات پیشگیرانه و گسترش فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی توسط سایر دستگاه‌ها زمینه بروز جرایم در جامعه ایلام از بین برود.

وی با تاکید بر تاثیر فعالیت‌های فرهنگی در کاهش جرایم گفت: تلاش‌ها باید به گونه‌ای باشد که اندیشه مجرمانه در جامعه شکل نگیرد و نیت و اراده ارتکاب جرم محقق نشود.
انتهای پیام/2246/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها