امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43199
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی روحبخش با بیان این مطلب گفت: با بررسی اسناد و مدارک ارائه شده از سوی مراکز طرف قرارداد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی روحبخش با بیان این مطلب گفت: با بررسی اسناد و مدارک ارائه شده از سوی مراکز طرف قرارداد که توسط مراکز اسناد پزشکی تأمین‌اجتماعی مورد رسیدگی و تأیید قرار گرفته، کل بدهی تأمین‌اجتماعی به پزشکان، دندانپزشکان و داروخانه‌ها تا پایان خرداد سال 92 تسویه شده است.

وی افزود: تمامی مطالبات درمانگاه‌ها و پاراکلینیک‌های طرف قرارداد سازمان تأمین‌اجتماعی نیز تا پایان اردیبهشت‌ سال‌جاری مورد رسیدگی قرار گرفته و پرداخت شد.

معاون اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی اظهار داشت: داروخانه‌ها، پزشکان و دندانپزشکان طرف قرارداد سازمان می‌توانند از اوایل هفته آینده با مراجعه به مراکز اسناد پزشکی استان‌ها طلب خود را دریافت کنند.

وی تصریح کرد: با پرداخت مطالبات مراکز طرف قرارداد تأمین‌اجتماعی و به روزرسانی این پرداخت‌ها انتظار داریم خدمات ارائه شده به بیمه‌شدگان این سازمان مطلوب و شایسته بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی باشد.

روحبخش گفت: تمامی اسنادی که توسط مراکز طرف قرارداد این سازمان به دفاتر اسنادپزشکی تحویل داده می‌شود، براساس مهلت قانونی مورد بررسی قرار گرفته و نسبت به تسویه و پرداخت آن اقدام می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها