امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43200
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 38
ابوالقاسم ثلاثی، بعدازظهر امروز در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دانش‌آموزان بهشهری در طرح اوقات فراغت 92، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این ...

ابوالقاسم ثلاثی، بعدازظهر امروز در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دانش‌آموزان بهشهری در طرح اوقات فراغت 92، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان، گفت: طرح"مزرعه تابستانه من" امسال برای نخستین‌بار در 20 مدرسه شهری و روستایی شهرستان انجام شد.

وی افزود: دانش‌آموزان و معلمان استقبال خوبی داشتند و در سال‌های آینده با برنامه‌ها و شیوه‌های بهتری اجرا می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش بهشهر در ادامه گفت: نهضت فضای سبز مدارس در تمامی طول سال تحصیلی 92-93 و در همه مدارس اعم از شهری و روستایی این شهرستان ادامه می‌یابد.

ثلاثی در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت: طرح اوقات فراغت دانش‌آموزان، امسال در 91 پایگاه انجام شد در حالی‌که سال گذشته در 17 پایگاه دایر شد.

وی افزود: سال گذشته، 2 هزار و 800 دانش‌آموز و امسال 4 هزار و 500 دانش‌آموز بهشهری در پایگاه‌های تابستانه ثبت‌نام کردند.

دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان بهشهر با بیان این‌که تا امروز فعالیت فرهنگی، هنری، علمی و قرآنی یک‌هزار و 800 دانش‌آموز در پورتال آموزش و پرورش مازندران ثبت شده است، از کسب رتبه نخست بهشهر در طرح غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان این استان خبر داد.

ثلاثی در پایان گفت: آموزش و پرورش یک راه برای رسیدن دانش‌آموز به دانشگاه و تحصیلات عالیه است اما هدف نهایی آن، تربیت انسان‌های موحد، مومن، معتقد به معاد، قانون‌مدار و نظم‌پذیر و آشنا به مسئولیت‌‌ها و تکالیف است تا در آینده فردی و اجتماعی خود دچار مشکل نشوند.
انتهای پیام/86001/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار