امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43201
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 57
محمد رسولی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: تصادف یکی از تلخ ترین پدیده‌های اجتماعی است که از ترکیب و تداخل عوامل گوناگون به ...

محمد رسولی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: تصادف یکی از تلخ ترین پدیده‌های اجتماعی است که از ترکیب و تداخل عوامل گوناگون به وجود می‌آید که مهم‌ترین آنها انسان، وسیله نقلیه، محیط و شرایط ترافیکی است.

وی گفت: اگر یک راننده به‌ طور ایمن رانندگی کند نه تنها خودش به‌طور فردی سود آن‌ را می‌برد، بلکه تمام سیستم ایمنی از آن بهره‌مند می‌شوند و به‌طور کلی‌تر، رانندگی ایمن و مودبانه، موجب ترویج رفتار مشابه در دیگران می‌شود.

وی عنوان کرد: رانندگی ایمن برای دیگران نیز سودمند است و هنگامی که از درگیری بدون تقصیر در تصادف اجتناب می‌شود، به ‌صورت ناشناس یک لطف بسیار بزرگ به رانندگانی شده که ممکن است در چنان تصادفی مقصر باشند.

وی با اشاره به اینکه احتیاط و خونسردی در رانندگی نشانه ترس یا کم تجربگی راننده نیست، خاطر نشان کرد: احتیاط و خونسردی در رانندگی از نشانه‌های توانایی و آگاهی‌های یک فرد در هنگام رانندگی است.

وی تصریح کرد: به هر میزان که مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان رعایت و تخلفی صورت نگیرد وضعیت ترافیک شهر هم بهتر و رفت و آمد در شهر به سهولت انجام می‌گیرد.

رسولی گفت: انشاء الله با احترام به قوانین و مقررات از سوی شهروندان شاهد روانسازی ترافیک و کاهش حوادث در تمام محورهای درون و برون شهری استان ایلام باشیم.
انتهای پیام/2246/ب30
برچسب ها:
آخرین اخبار