امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43208
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «اینترفکس»، یک مقام آگاه در ستاد کل نیروهای مسلح روسیه امروز، چهارشنبه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «اینترفکس»، یک مقام آگاه در ستاد کل نیروهای مسلح روسیه امروز، چهارشنبه اعلام کرد که کشتی تخریبی «ناستویچیوی» و کشتی نگهبان «اسمیتلیوی» متعلق به ناوگان دریای سیاه روسیه طی یکی دو روز آینده به جمع کشتی‌های ناوگان دریایی روسیه در دریای مدیترانه خواهند پیوست.

این مقام نظامی با اعلام این مطلب افزود، این دو کشتی بر اساس برنامه فرماندهی عملیاتی ناوگان دریایی-نظامی روسیه به منطقه شده و گروه کشتی‌های ناوگان دریایی روسیه در دریای مدیترانه را تکمیل خواهند کرد. 

به گفته وی،  دستور وظایف جدید خدمه کشتی «اسمیتلیوی» چند روز قبل به آن ابلاغ شد. این کشتی نگهبان که در ماه ژوئن سال جاری 45 ساله شده است، اخیرا مورد بازسازی قرار گرفته و از آمادگی تجهیزاتی بالایی برخوردار شده است.

علاوه بر این یک دیپلمات نظامی در مسکو نیز امروز اعلام کرد که  در برنامه‌های ناوگان دریایی روسیه تحت فرماندهی دریادار "والری کولیکوف" تغییراتی صورت گرفته و رزم‌ناو حامل موشک «ماسکوا» متعلق به ناوگان دریای سیاه روسیه که در ناتو به «ناوهواپیمابر قاتل» معروف است، بجای برنامه قبلی که قرار بود راهی بندر «میندلی» (کابو-وردیه) شود، راه دریای مدیترانه را در پیش گرفته است.

بر اساس این اطلاعات، این رزمناو ظرف 10 روز آینده وارد آبهای دریای مدیترانه خواهد شد و در آنجا سرپرستی گروه عملیاتی ناوگان دریایی روسیه در منطقه را از کشتی بزرگ ضد زیردریایی «آدمیرال پانتولیف» متعلق به ناوگان اقیانوس ارام خواهد گرفت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها