امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4321
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سید ابوالحسن پور حسینی اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سید ابوالحسن پور حسینی اظهار داشت: دستیابی به سازمانی دانش مدار، کار آمد،پایدار، امانتدار و پاسخگو از طریق برنامه ریزی‌های علمی و ارائه نقشه‌های مدیریتی و داشتن آمار و اطلاعات دقیق امکانپذیر است که با دستور و مساعدت‌های مدیریت کلان سازمان فاز اول مرکز داده سازمان تأمین اجتماعی راه‌اندازی شده و امکانات لازم برای اجرای سرویس‌ها مهیا است.

وی افزود: سازمان تأمین اجتماعی یک سازمان بیمه‌گر اجتماعی است که مأموریت اصلی آن پوشش بیمه‌ای کارگران مزد و حقوق بگیر و صاحبان و مشاغل آزاد است و وظیفه خدمتگزاران به این قشر از جامعه در سازمان تأمین اجتماعی ارائه تسهیلات لازم به منظور دستیابی به موقع به اطلاعات و ارائه سریع خدماتی است که توسط این سازمان به مردم ارائه می‌شود که قطعاً بهره‌برداری نهایی این مرکز با استقرار سرویس‌های متمرکز و ارائه خدمات غیر حضوری رضایت بیشتر بیمه شدگان را در بر خواهد داشت.

مدیر پروژه ICT سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: از مزایای این خدمات کاهش هزینه‌های هنگفت و حذف و کاهش مراجعات به شعب تأمین اجتماعی و تسریع در امر پاسخگویی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها