امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43213
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسافرآستانه در گفت و گو با ستاد خبری چهاردهمین جشنواره تئاتر مقاومت گفت: از آنجا که ترویج ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسافرآستانه در گفت و گو با ستاد خبری چهاردهمین جشنواره تئاتر مقاومت گفت: از آنجا که ترویج فرهنگ مقاومت از عمده اهداف برگزاری جشنواره تئاتر مقاومت است ،بنابراین هرچه این جشنواره هر چه شکل گسترده‌تری داشته باشد و مواجهه مردم با آثار آن بیشتر شود ،امکان دست‌یابی به اهداف جشنواره را راحت تر خواهد کرد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: بخش های خیابانی،عروسکی و کودک و نوجوان چهاردهمین جشنواره تئاتر مقاومت با میزبانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری  تبریز در حال برگزاری است  .در بخش های خیابانی 10 اثر ودر بخش کودک و نوجوان و عروسکی 10 اثر نمایشی با برخورداری از تنوع در شیوه اجرایی و مضامین ،از 11 تا 14 شهریور ماه به رقابت می‌پردازند.

مسافرآستانه همچنین یادآور شد:  روزهای گذشته نیز آثار بسیار خوبی در فضای باز و سالن های این شهر به اجرا در آمده‌اند که با استقبال بسیار خوبی نیز از سوی مخاطبان روبرو شدند. همچنین روز گذشته-12 شهریور ماه- آثار بخش خیابانی در شهر زلزله زده رزقان تبریز اجرا شدند.

دبیر چهاردهمین جشنواره تئاتر مقاومت تصریح کرد:بر آن هستیم در سال‌های آینده با همتی که  مسئولان فرهنگی شهرهای مختلف کشور خواهند داشت، بخشی از جشنواره را در مراکز استان‌ها برگزار کنیم و برگزیدگان این جشنواره را به عنوان یک جشنواره بزرگ سراسری در یک شهر معرفی کنیم. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها