امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43221
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 83
عبدالوحید فیاضی نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

عبدالوحید فیاضی نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه شخصیت سیاسی جعفر توفیقی سرپرست وزارت علوم بر شخصیت علمی وی غلبه دارد، اظهار داشت: آقای توفیقی در عزل و نصب‌ها با نگاه سیاسی عمل می‌کند که این اقدامات در دولتی که با نام تدبیر به میدان آمده درست نیست.

وی از عزل و نصب‌های صورت گرفته در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انتقاد کرد و گفت: سرپرست یعنی فردی که باید نگاه‌دارنده وضع موجود باشد اما گویا آقای توفیقی این نکته را در نظر ندارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت خواستار معرفی یک فرد شایسته با کارنامه قابل قبول به مجلس برای تصدی پست وزارت علوم شد و گفت: نباید فردی به مجلس معرفی شود که پیش از این اقدامات غیرقانونی و غیرعقلانی انجام داده است که در این صورت نمایندگان به چنین فردی رای اعتماد نمی‌دهند.

فیاضی در پایان گفت: نمایندگان مخالف عزل و نصب‌های صورت گرفته در وزارت علوم هستند و آقای توفیقی باید این نکته را در نظر بگیرد که به عنوان یک سرپرست نباید اینگونه عزل و نصب‌ها را دنبال کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها