امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43231
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 78
«امین القاسم» کارشناس مسائل راهبردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، با اشاره به سفر «علاء‌الدین بروجردی» ...

«امین القاسم» کارشناس مسائل راهبردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، با اشاره به سفر «علاء‌الدین بروجردی» رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، افزود: سفر بروجردی به دمشق و از آنجا به ضاحیه جنوبی، بیانگر این است که امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در قلب مذاکرات این سفر قرار دارد.

وی با بیان اینکه رویارویی بین محور مقاومت و منافع آمریکا در منطقه خاورمیانه موضوع جدیدی نیست؛ گفت: واشنگتن سعی دارد که این رویارویی را از نو برنامه‌ریزی کند و لذا نبرد بین دو طرف هم اکنون وارد مرحله بی‌نظیری شده است. این موضوع در کنفرانس خبری بروجردی در دمشق و اشاره وی به پنج جنگ (کشورهای عربی) با رژیم صهیونیستی مشهود بود.

قاسم با اشاره به مذاکرات بروجردی در سوریه و لبنان، پیش‌بینی کرد که در صورت تحقق حمله نظامی به سوریه، رژیم صهیونیستی در صدر بانک اهداف محور مقاومت در پاسخ به آن حمله خواهد بود.

وی با اشاره به ارسال ناوهای آمریکایی به دریای مدیترانه، افزود: ‌ناوهای آمریکا به سواحل فلسطین اشغالی نزدیک نشده‌اند و این امر نشان می‌دهد که رژیم صهیونیستی شریک اصلی هر حمله احتمالی به سوریه است و لذا اعضای محور مقاومت باید در اوج آمادگی برای رویارویی با هر گونه ماجرجویی باشند.

این کارشناس سوری مسائل راهبردی با بیان اینکه سفر بروجردی به دمشق، یک سفر عادی و روتین نیست، افزود: این سفر به مثابه امضای معاهده‌ای با متحدان، مبنی بر فعال سازی قدرت پاسخ و دفاع، هدف قرار دادن رژیم صهیونستی و مجازات آن به علت اقدامات شرارت بار آْن در خاورمیانه است.

وی با تاکید بر اینکه محور مقاومت با وجود عقب نشینی کشورهای غربی از مواضع خود؛ آرام نمی‌گیرد، افزود: محور مقاومت به توان خود و به گام‌هایی که در هر حمله احتمالی بر خواهد داشت؛ اطیمنان دارد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها