امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43261
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۲
تعداد بازدید: 96
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری شینهوا، رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه رئیس جنبش اسلامی در سرزمین‌های اشغالی 1948 را پس از 24 ساعت بازداشت از شهر قدس ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری شینهوا، رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه رئیس جنبش اسلامی در سرزمین‌های اشغالی 1948 را پس از 24 ساعت بازداشت از شهر قدس تبعید کرد.

خالد زبارقه وکیل شیخ رائد صلاح گفت: مقامات رژیم صهیونیستی به شکل اجباری رائد صلاح را به 30 کیلومتری خارج از شهر قدس تبعید کردند.

زبارقه افزود: شیخ صلاح دیروز سه شنبه با پیشنهاد پلیس اسرائیل برای آزادی وی در برابر تبعید به خارج از قدس مخالفت کرد اما اسرائیلی‌ها به زور وی را وادار به قبول این پیشنهاد کردند.

زبارقه تاکید کرد: شیخ رائد صلاح از سوی اسرائیل دستور گرفته است که تا شش ماه وارد شهر قدس نشود.

رادیو اسرائیل نیز اعلام کرد که شیخ صلاح پس از گرو گذاشتن سندی به ارزش 50 هزار شیکل (حدود 14 هزار دلار) به عنوان وثیقه برای جلوگیری از نقض شرط وارد نشدن به قدس آزاد شد.

«علی ابو شیخه» رئیس موسسه اوقاف و آثار باستانی الاقصی گفت: شیخ صلاح به تحریک فلسطینیان برای شورش در قدس و مسجد الاقصی متهم است یعنی منظورشان همان فعالیت‌های امروز چهارشنبه است که جنبش اسلامی خواستار حضور گسترده در مسجد الاقصی به منظور حمایت از آن و قدس شریف شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها