امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۲۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43284
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۳
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «صائب عریقات» امروز چهارشنبه در دیدار با شخصیت‌های سیاسی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «صائب عریقات» امروز چهارشنبه در دیدار با شخصیت‌های سیاسی بین‌المللی، تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مسجدالاقصی و یورش گروهی از شهرک‌نشینان به این مسجد و بستن دروازه‌های آن به روی شهروندان فلسطینی را محکوم کرد.

عریقات، رژیم صهیونیستی را مسئول کامل نتایج و پیامدهای این جنایت دانست و افزود که این جنایت نیز در کنار دیگر جنایت‌های این رژیم اعم از افزایش عملیات قتل، تخریب خانه‌ها، آواره کردن فلسطینیان و گسترش فعالیت‌های شهرک‌سازی قرار دارد.

بر اساس این گزارش عریقات امروز با معاون وزیر خارجه ایتالیا، «رابرت سری» فرستاده دبیرکل سازمان ملل، فرستاده ژاپن در روند صلح، معاون فرستاده کمیته چهارجانبه صلح و تعدادی از سرکنسول‌ها و نمایندگان کشورهای اروپایی، آمریکای لاتین و آسیا دیدار کرد.

عریقات تاکید کرد که هدف از اقدامات اسرائیل نابودی تلاش‌های صورت گرفته برای موفقیت روند صلح و دستیابی به اصل دو دولت بر اساس مرزهای سال 1967، حل قضایای راه‌حل نهایی و در رأس آن قدس، آوارگان و اسرا با استناد به قطعنامه‌های بین‌المللی مرتبط با آن است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار