امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43287
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۳
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه الوطن مصر نوشت که نیروهای مسلح مصر از تعدادی از ساکنان شهر رفح واقع در مرز با نوار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه الوطن مصر نوشت که نیروهای مسلح مصر از تعدادی از ساکنان شهر رفح واقع در مرز با نوار غزه خواست تا خانه‌های خود را به منظور منفجر کردن آن، تخلیه نمایند.

این روزنامه به نقل از شاهدان عینی در رفح نوشت که نیروهای مسلح از طریق بلندگو از ساکنان مرز غزه خواستند تا فورا خانه‌های خود را تخلیه کنند.

چند روز گذشته شاهد عملیات گسترده نیروهای مسلح در این منطقه برای نابودی تونل‌هایی است که شریان اصلی ساکنان نوار غزه است و مردم محاصره شده این منطقه نیازهای اساسی خود اعم از غذا و سوخت را از طریق این تونل‌ها تامین می‌کنند.

ارتش مصر از زمان عزل مرسی تخریب تونل‌های واقع در مرز نوار غزه و مصر را تشدید کرده است و بنا به گزارش منابع صهیونیستی طی 2 ماه آینده همه این تونل‌ها تخریب خواهد شد.

در همین رابطه «اسلام شهوان» سخنگوی دولت منتخب فلسطین در غزه گفت که 98 درصد تونل‌های واقع شده بین نوار غزه و شهر رفح از کار افتاده است و بسیاری از این تونل‌ها توسط ارتش مصر منفجر و یا تخریب شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها