امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43298
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریادار عباس زمینی فرمانده فنی نیروی دریایی ارتش در اولین همایش ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریادار عباس زمینی فرمانده فنی نیروی دریایی ارتش در اولین همایش فناوری‌های نوین دریایی که در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر برگزار شد، گفت: یگان‌های مختلف نیروی دریایی از جمله سطحی، زیرسطحی، موشکی و پهپادی بایستی به آخرین فناوری‌های روز تجهیز شود.

وی با اشاره به برگزاری این همایش اظهار داشت: این همایش فرصت بسیار خوبی بود تا موضوع فناوری‌های نوین دریایی بیشتر مطرح شود و ما پیشنهاد داده‌ایم که در نمایشگاه‌های بین‌المللی این حوزه نیز حضور داشته باشیم.

فرمانده فنی نیروی دریایی ارتش با اشاره به حضور مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم دریایی نوشهر گفت:‌در آن زمان مدیریت دانش در ۲ حوزه را خدمت ایشان ارائه کرده بودیم، حوزه‌های تغییرات اساسی زیر دریایی سنگین کلاس طارق و اورهال موتورهای ناوهای کلاس موشک‌انداز که بخوبی دنبال می‌شود.

زمینی تاکید کرد: پروژه‌های دیگری نیز در دست اجراست که به منظور بهبود کیفیت و کم کردن هزینه‌ها باید به بحث مدیریت دانش آن توجه شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها