امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۰۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43303
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریادار علی غلام‌زاده رئیس سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی دریایی ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریادار علی غلام‌زاده رئیس سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی دریایی ارتش در اولین همایش فناوری‌های نوین دریایی که در دانشگاه علوم دریایی نوشهر برگزار شد، گفت: وظیفه این سازمان برآوردن نیازهای تکنولوژیک و ضروری به تجهیزات و سامانه های پیشرفته است.

وی افزود: اجرای پروژه‌هایی با تکنولوژی بالا مستلزم کار علمی حساب شده و دقیق است.

غلام‌زاده تاکید کرد: 500 مقاله در این همایش ارائه شد که دستاوردهایی را به همراه خواهد داشت و نیازمندی نیرو را در برخی حوزه‌ها مثل پدافند غیر عامل در دریا، لیزر و پهپاد برطرف خواهد کرد.

رئیس سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی دریایی ارتش ادامه داد: ما ایده‌ها و طرح‌های مختلف را تغییر ماهیت نظامی می‌دانیم و متناسب با نیازیما‌مان از آن بهره می‌گیریم.

وی با اشاره به پروژه ساخت ناوشکن جماران، گفت: در سال 76 وقتی حضرت آقا دستور دادند که ناوشکنی با قابلیت حمل بالگرد و شلیک موشک ساخته شود، شاید توان این کار وجود نداشت. به همین منظور در سال 80 ایشان مجددا تاکید کردند و به فرمانده وقت نیروی دریایی فرمودند که پروژه موج بسیار مهم است. همچنین تاکید کردند ناوشکن دوم در شمال و با همکاری کسانی که در جنوب هستند، ساخته شود. ایشان همچنین خواستند که موج‌های 2 و 3 و 4 باید از قبلی بهتر باشد.

غلام‌زاده در پایان اظهار داشت: نیروی دریایی ارتش حرکت عظیمی را برای ساخت ناوگان خود آغاز کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار