امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43337
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۱
تعداد بازدید: 125
حسین طلا سخنگوی مجمع نمایندگان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص جلسه امشب نمایندگان تهران ...

حسین طلا سخنگوی مجمع نمایندگان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص جلسه امشب نمایندگان تهران با وزیر کشور اظهار داشت: در جلسه امشب علاوه بر نمایندگان شهر تهران نمایندگان شهرستان‌های استان تهران هم حضور داشتند.

وی افزود: در جلسه امشب مشکلاتی که در حوزه وزارت کشور قابل حل و بررسی است مطرح شد که از جمله آنها می‌توان به مسئله امنیت، عمران و برنامه‌ریزی اشاره کرد.

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران گفت: همچنین در این جلسه در خصوص استانداری‌ها و مدیریتی که این دستگاه می‌تواند انجام دهد و همچنین کمک‌های مجلس به وزارت کشور مباحثی مطرح شد.

وی اظهار داشت: بررسی مشکلات تهران و شهرستان‌های استان از جمله مسائل دیگری بود که مورد بررسی قرار گرفت چرا که باوجود تمام اقدامات انجام شده هنوز برخی مشکلات وجود دارد که باید بررسی و حل شود.

طلا افزود: بررسی شاخص‌های استاندار یکی از مباحث مهمی بود که در جلسه امشب مطرح شد؛ البته تمام نمایندگان بر این موضوع واقفند که انتخاب استاندار از اختیارات وزیر است ولی در عین حال بر ولایی‌بودن، پاک بودن، با تجربه بودن و نگاه جامع داشتن و همچنین شناخت استان تهران برای انتخاب استاندار جدید تأکید کردند.

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران در پاسخ به این سؤال که آیا نمایندگان روی افراد یا شخص خاصی نظر داشتند، گفت: اسامی برخی افراد برای نزدیک کردن نگاه‌ها به شاخص‌های مورد نظر مطرح شد ولی ما به دنبال مصادیق خاصی نبودیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها