امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43392
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 87
‌اسدالله اسدی گرمارودی، رئیس مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» و در ...

‌اسدالله اسدی گرمارودی، رئیس مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» و در پاسخ به این پرسش که «تعداد مدرسانی که قرار است معلمان را در کشور آموزش دهند چند نفر است؟»، اظهارداشت: در مجموع مدرسانی که به تهران جهت آموزش دعوت شدند، 4900 نفر است و در دوره های کشوری شرکت کردند.

وی افزود: از این تعداد 1900 مدرس پایه سوم دبستان و 3 هزار مدرس پایه متوسطه آموزش‌های لازم را سپری کرده‌اند؛ همچنین در پایه سوم ابتدایی 7 گروه آموزشی و در متوسطه 11 گروه آموزشی حضور پیدا کردند و پس از حضور در دوره‌های آموزشی به استانها رفته و معلمان را تحت آموزش قرار داده‌اند.

گرمارودی در پاسخ به این پرسش که «آیا نظارتی بر کار مدرسان و معلمان تحت آموزش انجام می‌شود؟»، خاطرنشان کرد: در آموزش ضمن خدمت کارشناسی و ارزیابی انجام می‌شود و از خود معلمان هم نسبت به تدریس این مدرسان ارزیابی می‌کنیم.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش، تصریح کرد: در طول سال تحصیلی معاونت آموزش متوسطه هم بر گروه‌های آموزشی نظارت خواهد داشت؛ آنچه که به عهده آموزش ضمن خدمت است، کتابهایی که سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی اصلاح می‌کند پیام آنها را به معلم رسانده و معلم در کلاس ایفای نقش می‌کند.

به گفته گرمارودی، در مجموع 60 هزار معلم پایه سوم دبستان و 160 هزار دبیر پایه اول دوره متوسطه اول آموزش‌های لازم را سپری می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها