امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43405
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کراچی، بنیاد فلسطین پاکستان در بیانیه‌ای اقدامات آمریکا علیه سوریه را محکوم ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کراچی، بنیاد فلسطین پاکستان در بیانیه‌ای اقدامات آمریکا علیه سوریه را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: تلاش آمریکا برای حمله به سوریه در حقیقت بخشی از نقشه صیهونیست‌ها برای تسلط بر مسلمانان است و بنابراین کشورهای اسلامی باید مانند سپر و دیوار دفاعی در برابر این توطئه آمریکا ایستادگی کنند.

این بیانیه می‌افزاید: صهیونیست‌ها سعی دارند همه دنیا را تبدیل به مستعمره خود کنند و این در حالی است که قبله اول مسلمانان مانعی بر سر راه آنان است.

در همین حال، سخنگوی بنیاد فلسطین پاکستان نیز با اظهار تأسف از همکاری برخی کشورها با آمریکا و اسرائیل تصریح کرد که این کشورها شریک جرم جنایت‌های آمریکا در منطقه هستند.

وی با محکوم کردن حمله احتمالی آمریکا به سوریه، گفت: جوامع متمدن به مردم سایر کشورها احترام می‌گذارند نه اینکه خواسته باشند با جنگ و توسل به زور دیگران را مجبور به اطاعت از خود کنند.

بنیاد فلسطین پاکستان نیز در بیانیه خود تأکید کرده است که حمله به سوریه به تمام کشورهای منطقه آسیب می‌رساند.

این بیانیه می‌افزاید: حمله به سوریه اقدام علیه فلسطین و قبله اول مسلمانان نیز محسوب می‌شود که سکوت در قبال این موضوع جایز نیست.

در این بیانیه تصریح شده است که حمله به سوریه عواقب خوبی به دنبال ندارد و هشدار در این زمینه باید جدی گرفته شود.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها