امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43411
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارتر که خالق اصلی دو مجموعه فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی «پرونده‌های ایکس» است، می‌گوید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارتر که خالق اصلی دو مجموعه فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی «پرونده‌های ایکس» است، می‌گوید قسمت سوم آن حال و هوای تازه و متفاوتی خواهد داشت.

کریس کارتر و راب باومن کارگردانان دو قسمت قبلی فیلم در سال‌های 1998 و 2008 بوده‌اند و حالا کارتر خبر از حضور سایمن پگ در سومین قسمت آن می‌دهد.

با این حال، کارتر اطلاعات بیشتری را در اختیار رسانه‌های گروهی نگذاشته و معلوم نیست کلید فیلم‌برداری «پرونده‌های ایکس 3» چه زمانی زده خواهد شد.

به گفته کارتر: «مدتی قبل با سایمن پگ ملاقات داشتم و او گفت یکی از طرفداران پر و پا قرص مجموعه فیلم «پرونده‌های ایکس» است. همین نکته باعث شد تا به این فکر بیفتم که نقش مهمی در سومین قسمت فیلم به او بدهم.»
آخرین بار ماه مارس گذشته بود که خبرهایی درباره سومین قسمت مجموعه فیلم «پرونده‌های ایکس» در رسانه‌های گروهی پخش شد و آن زمانی بود که دیوید دکاونی بازیگر اصلی مرد این مجموعه فیلم از طرفداران آن خواست از کمپانی فوکس قرن بیستم درخواست کنند قسمت تازه‌ای از آن را تولید کند.

کریس کارتر می‌گوید به درخواست طرفداران «پرونده‌های ایکس» پاسخ مثبت می‌دهد و فیلم‌نامه‌ای برای سومین قسمت آن خواهد نوشت.

با این وجود، وی تولید سومین قسمت این مجموعه فیلم را به میل و تمایل مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم برای ساخت این فیلم مشروط کرد و گفت همه چیز به خواست آنها بستگی دارد.

اما اهل فن عقیده دارند صحبت‌هایی که این روزها درباره «پرونده‌های ایکس» شنیده می‌شود، به معنی آن است که سومین قسمت آن بزودی وارد مرحله تولید خواهد شد.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، نسخه سینمایی «پرونده‌های ایکس» براساس قصه یک مجموعه تلویزیونی پربیننده دهه نود میلادی به همین نام ساخته شد.

دیوید دکاونی و گیلیان اندرسن دو بازیگر اصلی مجموعه تلویزیونی، با نسخه سینمایی آن همکاری کردند. این نسخه در سال 1998 موفق به فروشی 84 میلیون دلاری در سینماهای آمریکای شمالی شد.

اما قسمت دوم فیلم در سال 2008 نتوانست توجه تماشاگران را به خود جلب کند و با یک فروش کم 20 میلیون دلاری، لقبت یک کار کم فروش را گرفت.

شکست تجاری این فیلم در جدول گیشه نمایش سینماها باعث شد تا تهیه کنندگان آن در کمپانی فوکس قرن بیستم ، تولید قسمت تازه‌ای از آن را لغو کنند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها