امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43412
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار حوزه امنیت دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرتیپ ستاد محمد علی قزق ارشد وابسته‌های نظامی در تهران شامگاه دیروز ...

به گزارش خبرنگار حوزه امنیت دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرتیپ ستاد محمد علی قزق ارشد وابسته‌های نظامی در تهران شامگاه دیروز (چهارشنبه) در دیدار وابستگان نظامی با فرمانده پدافند قرارگاه خاتم النبیا در تهران، اظهار داشت: نیروی پدافند هوایی جمهوری اسلامی آوازه بسیار خوب از توانمندی‌ها و امکانات تسلیحاتی دارد که بخش اعظم آن به دست کارشناسان توانمند ایرانی و در سایه تحریم‌های ظالمانه از سوی آمریکا و همپیمانانش علیه ایران تحمیل شده، صورت گرفته است.

وی افزود: به صنایع نظامی ایران و نیرو‌‌های پدافند هواییش که هر روز دستاورد‌های جدیدی در زمینه دفاع هوایی و سیستم‌های موشکی، راداری و الکترونیکی هوشمند و سیستم‌های جنگ الکترونیک به دست می‌اورد دردود می‌فرستیم.

ارشد وابسته‌های نظامی در تهران خاطرنشان کرد: این دستاورد‌ها توانمندی‌های این نیروها را در حفاظت از حاکمیت ملی و بازداشتن دشمنان از نزدیک شدن به مرز‌های ایران افزایش می‌دهد، تا جایی که دشمنان پیش از فرستادن یک هواپیمای پهپاد به مرزهای دریایی یا زمینی ایران هزار بار فکر می‌کنند و می‌اندیشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها