امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43453
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، ایرج حسن‌زاده ظهر امروز در نخستین گردهمایی فرماندهان رده‌های مقاومت بسیج استانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، ایرج حسن‌زاده ظهر امروز در نخستین گردهمایی فرماندهان رده‌های مقاومت بسیج استانی سازمان‌ها و ادارات کل تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: استان کردستان در سال 91 امن‌ترین سال خود پس از پیروزی انقلاب اسلام را تجربه کرد.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه نظام اسلامی مردم کرد را فرصت و نه تهدید می‌داند، کردها نیز با درک درست این موضوع خود را از نظام جدا نمی‌دانند و همیشه یاور انقلاب هستند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار‌ کردستان نشانه این همبستگی را حضور گسترده در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اخیر ذکر کرد و گفت: تقدیم 70 شهید روحانی در غرب کشور ثابت می‌کند مردم این خطه از آرمان‌ها فاصله نگرفته‌اند.

حسن‌زاده با بیان اینکه گروه‌های سنتی ضد انقلاب اکنون دیگر در استان مرده‌اند گفت: امروز گروه‌های افراطی سلفی و وهابی در کردستان مشغول به فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه شرایط استان کردستان از نظر امنیتی و سیاسی در وضعیت مطلوبی قرار دارد اظهار کرد: امنیت امروز به همت بسیجیان و تلاش مردم به دست آمده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان با اشاره به اینکه استان کردستان تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی دومین استان بیسواد کشور بود تصریح کرد: نرخ 80 درصدی برخورداری مردمان این خطه از سواد، وجود 5 هزار دانشجو در استان که 70 درصد آنها بومی هستند و فعالیت 6 سد، در دست ساخت بودن 8 سد و در مرحله مطالعاتی بودن11 سد دیگر نشانه‌هایی از پیشرفت و رشد این استان است.

حسن‌زاده با تأکید بر اینکه توسعه بدون امنیت معنایی نخواهد داشت گفت: دستیابی به اهداف عالی پیش بینی‌شده در سایه امنیت رقم می‌خورد.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی در سایه رهبر و حضور بسیجیان به عنوان قدرت در جهان شناخته می‌شود گفت: چون دشمنان ما توان رویارویی مستقیم با ما را ندارند با متحدین ایران از جمله سوریه برخورد می‌کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان با بیان اینکه کلید انرژی دنیا در دستان ایران است گفت: امکان حذف ایران در معادلات جهانی وجود ندارد.

حسن‌زاده با بیان اینکه اقتدار امروز جبهه مقاومت برگرفته از جمهوری اسلامی است گفت: وظیفه ما دفاع از حکومت بشار اسد در سوریه است و این رسالت دینی و بین‌المللی ما به شمار می‌اید.

وی در پایان با بیان اینکه افزایش بصیرت نقش مهمی در پیشبرد اهداف نظام دارد، خواستار تلاش بسیجیان برای حرکت در این راستا و بهره‌مندی از بصیرت لازم شد.
انتهای پیام/79012/ش30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها