امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43461
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام احمد سالک لحظاتی پیش در مراسم اختتامیه بیست و دومین اجلاس سراسری نماز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام احمد سالک لحظاتی پیش در مراسم اختتامیه بیست و دومین اجلاس سراسری نماز در خرم‌آباد گفت:‌ در بودجه فرهنگی امسال 91 دستگاه فرهنگی و تبلیغاتی از دریافت بودجه حذف شده‌اند.

وی افزود: ‌براساس پالایشی که صورت گرفته تاکنون 161 دستگاه تبلیغاتی و فرهنگی از بودجه فرهنگی بهره‌مند می‌شدند که با حذف 91 دستگاه از این تعداد 70 دستگاه دیگر قابلیت دریافت بودجه فرهنگی را دارند.

‌سالک یادآور شد: با حذف این تعداد دستگاه فرهنگی و تبلیغاتی هیچ کدام از آنها حذف بودجه فرهنگی خود را پیگیری نکرده‌اند که این نشان از این دارد این بودجه فرهنگی نباید قبلاً به این دستگاه‌ها اختصاص پیدا می‌کرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ این بیانگر آن است که این بودجه بدون نظارت به این دستگاه‌های فرهنگی و تبلیغاتی اختصاص می‌یافته است.

وی تصریح کرد: در بودجه سال جاری سه رویکرد تقویت دستگاه‌ها، جایگاه‌های مبادی، حرکت‌‌های قرآنی و عترت، تقویت حوزه‌های علمیه، دستگاه‌ها و کانون‌ها و فعالان فرهنگی کشور قرار دارد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سال جاری هزینه‌های مصرف آب، برق و گاز مساجد در سطح کشور رایگان می‌شود.

‌سالک یادآور شد: اگر آب، برق و گاز یک مسجدی در سال جاری قطع شد بدانید که بدهی این مسجد مربوط به سال‌های گذشته است که باید پرداخت شود.

لازم به ذکر است هم‌اکنون مراسم بیست و دومین اجلاس سراسری نماز در شهرستان خرم‌آباد در حال برگزاری است.
انتهای پیام/85001/ش‌30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها