امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۰۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43462
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 35
حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سالک لحظاتی پیش در حاشیه مراسم بیست و دومین اجلاس سراسری نماز در خرم‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان ‌گفت: ...

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سالک لحظاتی پیش در حاشیه مراسم بیست و دومین اجلاس سراسری نماز در خرم‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان ‌گفت: طرح امر به معروف و نهی از منکر، صدا و سیما و طرح جامع رسانه‌ها در دستور کار کمیسیون فرهنگی قرار دارد.

وی افزود: در راستای احیای امر به معروف و نهی از منکر تمام تلاش‌های خود را به کار گرفته‌ایم تا آن را قانونمند کنیم.

‌سالک یادآور شد:‌ فعلاً صحبت‌های اولیه و کارشناسی را در مجلس در این زمینه شروع کرده‌ایم چرا که باید فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را در سطح کشور گسترش بدهیم و این امر نیازمند حضور مشارکت مردم و دستگاه‌های ذی‌ربط است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: کار قانون نظام جامع رسانه‌ای را نیز در مجلس شروع کرده‌ایم و آرام آن را پیش می‌بریم و امیدواریم هرچه زودتر به تصویب برسید.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این قانون حاکمیت نظام رسانه‌ای را در دستگاه‌ها تنظیم می‌کند و در خیلی از مسائل و ضدارزش‌ها جلوگیری می‌کند.

‌سالک افزود:‌ امیدواریم این قانون که میراث مجلس هشتم برای ما‌ست خیلی زود به مرحله تصویب برسد و این خلأ از میان برداشته شود.

وی در ادامه یادآور شد: مهم‌ترین مسائلی که در کمیسیون فرهنگی مطرح است مسجدمحوری و تجهیز مساجد و آنچه مربوط به مساجد را در دستور کار مجلس قرار داده‌ایم که این طرح بیش از 40 ماده است.

وی افزود: امیدواریم تا پایان سال جاری این طرح را جمع کنیم و به صحن علنی مجلس بفرستیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح جامع رسانه‌ها، صدا و سیما، امر به معروف و نهی از منکر از جمله طرح‌های اساسی و کلیدی در دستور کار کمیسیون فرهنگی قرار گرفته است.
انتهای پیام/85003/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار