امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۱۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43471
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 62
علی‌اصغر خرمروی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: نارضایتی گسترده مردمی در خصوص اعمال مجرمانه اعضای یک باند شرور به سرکردگی فردی ...

علی‌اصغر خرمروی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: نارضایتی گسترده مردمی در خصوص اعمال مجرمانه اعضای یک باند شرور به سرکردگی فردی معروف به نام «م ـ الف» سبب شد تا مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی به صورت ویژه این موضوع را در دستور کار قرار دهند.

وی افزود: کار اطلاعاتی مأموران اداره پشتیبانی عملیات پلیس امنیت عمومی بیش از سه ماه به طول انجامی.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان همدان ادامه داد: در نهایت با تلاش پلیس و انجام یک سری اقدامات پلیسی و فنی پس از هفته‌ها تلاش شبانه‌روزی در یک عملیات منسجم، ضربتی و غافلگیرکننده هنگامی که فرد مذکور به همراه چهار نفر از همدستانش در یک تعمیرگاه خودرو در حاشیه شهر همدان مشغول برنامه‌ریزی برای ایجاد درگیری گسترده در سطح شهر بودند دستگیر شدند.

وی در خصوص اعمال مجرمانه این باند گفت: سرکرده این باند فردی شرور و سابقه‌دار معروف به « م ـ الف» با راه‌اندازی باندی از افراد شرور و سابقه‌دار مبادرت به اعمال مجرمانه همچون درگیری مسلحانه با سلاح گرد و سرد اقدام به شرارت، زورگیری، تجاوز به عنف، سرقت، عربده‌کشی و... کرده بود.

خرمروی ابراز داشت: با توجه به پیچیدگی اعمال این باند و مخفی شدن اراذل و اوباش آن در مناطق جنگلی و کوهستانی، مخفیگاه وی توسط مأموران شناسایی و با اقدامات خاص پلیسی این باند شرارت را متلاشی کردند.
انتهای پیام/89002/ی20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار