امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 43473
تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان، حمیدرضا حسینی امروز افزود: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان، حمیدرضا حسینی امروز افزود: با عنایت به فعالیت یک کارخانه تولید داروهای دامی مستقر در شهرک صنعتی حاجی‏آباد گرمسار با قدمت 30 ساله و به منظور بروزرسانی و توسعه کارخانه و افزایش توان تولید و اشتغال‏زایی، طی پیگیری صورت گرفته و بازدید نماینده گرمسار در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل دامپزشکی، فرماندار و مدیران دستگاه‏های ذیربط شهرستان از محل مذکور، اقدامات خوبی برای تقویت این واحد صورت گرفت.

وی تصریح کرد: با ارائه گزارش توجیهی از طرح توسعه شرکت توسط مدیر کارخانه، در پانزدهمین جلسه کارگروه توسعه کشاورزی شهرستان به ریاست فرماندار گرمسار که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، مبلغ 42 هزار میلیون ریال جهت توسعه و نوسازی تجهیزات کارخانه مصوب شد.

شایان ذکر است؛ با عملیاتی شدن این طرح برای حداقل 60 نفر اشتغال جدید ایجاد شده و توان تولید کارخانه 35 درصد افزایش پیدا می‏کند.
انتهای پیام/2249/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار